+48 660 244 233 skoki@aeroklub.olsztyn.pl

SKYDIVE OLSZTYN

FABRYKA NAJSZERSZYCH UŚMIECHÓW

NAJBLIŻSZY TERMIN SKOKÓW:

SKOKI W TANDEMIE

STREFA SKOCZKÓW

CZEMU WCIĄŻ CHODZIĆ, SKORO MOŻNA POLATAĆ?

SKOK Z INSTRUKTOREM
W TANDEMIE

ZAREZERWUJ LUB SPREZENTUJ

KIM JESTEŚMY?

Skydive Olsztyn jest ekipą, która realizuje działalność spadochronową Aeroklubu Warmińsko-Mazurskiego. Stąd się wywodzimy, spora część z nas żyje w okolicy, a na pewno w większym lub mniejszym stopniu kochamy to miejsce i mamy do niego potężny sentyment.

Ze względów operacyjno-formalnych, od sezonu 2021 nasza działalność spadochronowa wykonywana jest w oparciu o certyfikat zaprzyjaźnionego z nami ośrodka PL STREFA.

  AEROKLUB

  Warmińsko-Mazurski
  w Olsztynie

  LAT

  organizujemy skoki tandemowe
  w Olsztynie

  SKOKÓW

  wykonała
  nasza załoga w czasach COVIDa

  SKOKÓW

  tandemowych wykonaliśmy
  w Olsztynie

  UCZNIÓW

  wyszło
  spod skrzydeł
  naszych instruktorów

  PIOSENEK

  kwartalnie śpiewa jeden z instruktorów na spotkaniach teamu

  ZACHĘCAMY DO SKOKÓW Z NAMI, BO:

  Miejsce i widoki…. ehhh widoki….
  Nasze lotnisko jest unikalnie położonym w skali świata lotniskiem. Mozaika jezior, lasów i elementów “cywilizacji” pozwala dostrzec wspaniałości warmińskiej natury, w efekcie dając Wam i nam masę potężnych przeżyć estetycznych, aż ciężko to opisać – zobaczycie sami!

  Nasza załoga, która od początku do końca zajmie się poszczególnymi składnikami Twojego skoku to ludzie, którzy mają duże doświadczenie (średnio około ćwierć wieku), są właściwie wyszkoleni i sami wciąż szkolą tak inne osoby, jak i doskonalą się sami.
  A do tego – nieskromnie mówiąc – jesteśmy fajni!

  Sprzęt, jakiego używamy do skoków to sprzęt renomowanych producentów, którzy należą do najlepszych w branży (choć jest niewielu).
  Nasza troska o sprzęt powoduje, że spadochrony i inne komponenty są przeglądane i  (jeśli trzeba) serwisowane na bieżąco przez najlepszych w kraju mechaników spadochronowych.